اجاره جرثقیل 

با توجه به افزایش روز افزون تقاضا برای استفاده از انواع جرثقیل در جابجایی ها و حمل و نقل های فوق سنگین به شرح چگونگی اجاره جرثقیل از شرکت ها و اپراتورهای اجاره دهنده جرثقیل خواهیم پرداخت. ارزش پرداختن به این موضوع از آنجایی است که در مشاغل خدماتی فنی و تخصصی، جدای از قیمت تمام شده برای خدمات دریافتی، کیفیت و چگونگی ارائه خدمات نیز دارای اهمیت است.

اجاره جرثقیل؛ اهمیت تخصص در ارائه خدمات

از آنجا که در اغلب پروژه های کوچک ساخت و ساز، لزوم استفاده از جرثقیل برای جابجایی به دفعات محدودی خلاصه می شود، اجاره جرثقیل برای حمل و نقل اجسام امری مرسوم است. باز به همین دلیل غالب متقاضیان استفاده از خدمات جرثقیل تخصص و اشراف چندانی به الزامات پیش از شروع عملیات و حضور جرثقیل در محل اجرای پروژه ندارند و اینجاست که کیفیت خدمات و مشاوره ارائه شده از سوی شرکت اجاره دهنده جرثقیل نمود پیدا می کند.

جدای از بازه قیمتی که برای خرید ماشین آلات سنگین باید پرداخت شود، نیاز به محل وفضای مناسب برای نگهداری، نیاز به راننده و اپراتور ماهر و دارای گواهینامه های لازم، اخذ مجوزها و گواهینامه های سلامت دستگاه و هزینه های بالای سرویس و نگهداری موجب می شود تا اجاره جرثقیل نسبت به خرید آن گزینه مناسبتری برای شما باشد.

به علاوه ممکن است ظرفیت جرثقیل خریداری شده توسط شما برای اجرای پروژه بعدی مناسب نباشد. به تمامی این دلایل این نکته را نیز اضافه کنید که اجاره جرثقیل از یک شرکت معتبر و متخصص در زمینه خدمات جرثقیل مساوی با در اختیار داشتن سال ها تجربه و تخصص است که شما برای انجام صحیح و ایمن پروژه خود به آن نیاز دارید.

این مطلب را از دست ندهید
اجاره جرثقیل در تهران

خدمات درخواستی شما برای استفاده از جرثقیل در هر سطح از اندازه و تعداد دفعات که باشد، اجاره جرثقیل نسبت به خرید آن گزینه مقرون به صرفه تر و مطلوبتری برای شما به شمار می رود.

اجاره جرثقیل

مراحل اجاره جرثقیل از کجا شروع می شود؟

شما به عنوان متقاضی اجاره جرثقیل پیش از شروع به کار بهتر است اقدامات زیر را انجام دهید.

در مورد خصوصیات پروژه خود اطلاعات اولیه را داشته باشید. موضوعاتی از قبیل اینکه وزن تقریبی محموله مورد نظر برای جابجایی چه قدر است، طول مسافتی که محموله باید جابجا شود چه میزان است، محل انجام پروژه از نظر حجم رفت و آمد و فاصله محل پروژه با سازه های اطراف از نکات مهم برای محاسبات پیش از شروع به کار هستند.

به یاد داشته باشید که شرایط حضور جرثقیل در محل پروژه و میزان مانور در حین عملیات برای پروژه هایی که در فضای باز قرار دارند با پروژه هایی که در معابر و خیابانهای درون شهری قرار دارند شرایط کاملا متفاوتی دارند.

برای کیفیت خدمات دریافتی اولویت قائل شوید

بدیهی است که در مورد اجاره جرثقیل نیز مانند سایر خدمات، میزان هزینه ای که باید پرداخت شود یکی از آیتم های موثر در انتخاب است. ولی به یاد داشته باشید در موضوع اجاره جرثقیل به دلیل فنی و تخصصی بودن زمینه کاری، همیشه انتخاب ارزان تر به معنی انتخاب بهتر نیست.

نحوه صحیح و کامل اجرای عملیات، استفاده از ماشین آلات استاندارد و با کیفیت، رعایت کلیه نکات ایمنی به منظور حذف ریسک خسارات احتمالی و خطرات جانی، به کارگیری تیم متخصص و با تجربه برای سنجش و لحاظ نمودن تمام نکات لازم برای انجام پروژه در این مورد از اهمیت بالاتری نسبت به قیمت تمام شده خدمات دریافتی قرار دارند.

این مطلب را از دست ندهید
اجاره جرثقیل در تهران

پس پیش از انتخاب پیرامون حسن سابقه و تخصص شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره جرثقیل به خصوص در مورد انجام پروژه هایی شبیه به پروژه خود تحقیق و مقایسه کیفی به عمل آورید.