اجاره جرثقیل در تهران

شاید بارزترین چالش در چگونگی ارائه خدمات از طریق ماشین آلات صنعتی در کلان شهرها فراهم نمودن شرایط حضور و فعالیت در گذرگاه ها و مناطق پر ترافیک باشد. چگونگی اجاره جرثقیل در تهران نیز با چالش هایی از این دست همراه است که شرکت های خدمات جرثقیل با آن مواجه هستند.

اجاره جرثقیل در تهران؛ رعایت بایدها و نبایدها

اصولا ارائه خدمات از طریق ماشین آلات صنعتی در محیط های کارگاهی و فضاهای باز و بیرون شهری از لحاظ آزادی عمل در اعزام ماشین آلات، حضور در محل و انجام عملیات اجرایی با ارائه خدمات مشابه در پروژه های درون شهری شرایطی متفاوت دارد. با رشد و توسعه ساخت و ساز در کلان شهرها مانند شهر تهران، حضور ماشین آلات سنگین از جمله جرثقیل ها در هر گوشه و کناری از شهر برای انجام پروژه های ساختمانی و صنعتی اجتناب ناپذیر می نماید.

برای اجاره جرثقیل در تهران کارفرمای طرح و شرکت اجاره دهنده باید نکاتی را برای سهولت در انجام کار و جلوگیری از بروز مشکل پیش از شروع کار در نظر بگیرند.

توجه به محدودیت های ترددی برای ماشین آلات سنگین در سطح شهر: پیش از اقدام به اجاره جرثقیل در تهران به محدودیت های آمد و شد برای اعزام جرثقیل به محل توجه نمایید. تردد ماشین آلات سنگین مانند جرثقیل در طی روز در مناطق پر ترافیک شهر ممنوع می باشد. اعزام و حرکت جرثقیل به محل باید در ساعات پایانی روز انجام پذیرد مگر اینکه مجوز خاصی برای عبور و مرور در طی روز از سوی مراجع قانونی صادر شده باشد.

اخذ مجوز لازم برای فعالیت جرثقیل در ساعات پایانی روز و نیمه شب: در این رابطه ممکن است نیاز به اخذ مجوز برای فعالیت در مناطق مسکونی و هماهنگی با ساکنین محل داشته باشید. پس پیش از شروع به کار این موضوع را لحاظ نمایید.

این مطلب را از دست ندهید
اجاره جرثقیل

هماهنگی و بازدید حضوری کارشناسان از محل: یکی از چالش های اجاره جرثقیل در تهران با توجه به ابعاد بزرگ جرثقیل، حرکت و گردش در گذرگاه های کم عرض و خیابانهای شهری است. لازم است برای نحوه حضور بدون مشکل جرثقیل مسیرهای کوتاه و ساده تر توسط تیم اجرائی بررسی و انتخاب شود.

اجاره جرثقیل در تهران

اقدامات شرکتهای معتبر اجاره جرثقیل در تهران

به منظور افزایش سرعت و صرفه جویی در زمان برای اعزام جرثقیل به محل انجام عملیات در شهر تهران، شرکتهای معتبر اجاره جرثقیل در تهران اقدام به راه اندازی دفتر در مناطق مختلفی از شهر نموده اند تا خدمات اعزام جرثقیل از نزدیکترین نقطه به شما صورت گیرد.

از آنجایی که در مناطق پر تراکم شهری و به خصوص در مجاورت ساختمانها و برج های بلند آزادی عمل جرثقیل در حین سوئینگ و چرخش بوم با محدودیت مواجه می شود، لذا نیاز به محاسبات دقیق و لحاظ نمودن آیتم های مربوط به میزان شعاع حرکتی و نحوه بارگیری با جرثقیل اهمیت بیشتری پیدا می کند.

در اینجا نقش تخصص و دانش گروه اعزام شده برای انجام پروژه جابجایی خود را نمایان می سازد. رعایت نکات ایمنی و حیاتی، فراهم نمودن شرایط استاندارد برای استقرار جرثقیل در محل و کنترل های لازم از بابت رعایت فاصله استاندارد تا شبکه جریان برق و جلوگیری از تردد خودرو ها و عابرین در اطراف و زیر بوم جرثقیل از جمله ملاحظات مهم هستند.

عمده خدمات اجاره جرثقیل در تهران

به دلیل رشد انبوه سازی در بخش مسکن, عمده خدمات ارائه شده از سوی شرکت های اجاره جرثقیل  مربوط به کمک در ساخت وساز ساختمانی بوده است. بخش عمده این خدمات در خصوص برپایی اسکلت های فلزی، کمک به پیشرفت اسکلت های بتنی، جابجایی لوازم و مصالح ساختمانی در ارتفاعات بالا و بتن ریزی در ارتفاعات بوده است. استفاده از جرثقیل در برخی واحدهای خدمات شهری و امدادی نظیر ادارات برق و آتش نشانی ها نیز دیده می شود.

این مطلب را از دست ندهید
اجاره جرثقیل

به دلیل سازگاری بهتر جرثقیل های سبک برای رفت و آمد خیابانی در شهر تهران، روزانه پروژه های زیادی توسط این مینی جرثقیل ها انجام می شود. راحتی در اعزام و قدرت مانور بیشتر برای جرثقیل های سبک به نسبت جرثقیل های تناژ بالا موجب شده تا کارشناسان اجاره جرثقیل در تهران تا حد امکان به تقسیم جابجایی های بزرگتر به بخش های کوچک و قابل انجام با این نوع از جرثقیل ها بیاندیشند.

خدمات اجاره جرثقیل در تهران؛ بازار رقابتی خدمات

رشد تقاضا در بخش حمل و نقل اجسام سنگین برای برپایی و انجام طرح های درون شهری موجب افزایش در تعداد شرکتهای ارائه دهنده خدمات اجاره جرثقیل در تهران شده است. پس در کنار افزایش حق انتخاب برای مشتریان دریافت کننده این خدمات، لزوم دقت و تحقیق بیشتر در انتخاب شرکت معتبری که با تکیه بر تجربه و تخصص کارشناسان و مهندسان خود خدمات متمایزی به شما ارائه کند اهمیت بیشتری می یابد. به یاد داشته باشید که کار با جرثقیل مهارت و تخصص خاصی را می طلبد که ماحصل محاسبات و کار کارشناسی شده از سوی کادری مجرب و متخصص است.

سرعت در حمل و نقل و اعزام به محل موجب شده تا جرثقیل های موبایل نسبت به دیگر انواع جرثقیل در پروژه های درون شهری کاربرد بیشتری داشته باشند. عمده خدمات اجاره جرثقیل در تهران بر پایه استفاده از جرثقیل های لاستیکی متحرک است.