جرثقیل کفی 3 تن

جرثقیل های کفی یا کفی دار گزینه مناسبی برای جابجایی بار یا خودرو از محلی به محل دیگر هستند. اجاره جرثقیل کفی 3 تن به منظور انجام این گونه جابجایی ها تا سقف مجاز بارهای سه تن مورد استفاده دارد. این نوع جرثقیل ها در واقع کاربرد دو وسیله بارگیر و حامل را یکجا برای شما انجام می دهند.

اجاره جرثقیل کفی 3 تن؛ یک ماشین با دو کاربری

جابجایی های سبک شهری و بین شهری بخش بزرگی از صنعت حمل و نقل را که توسط ماشین آلات صنعتی انجام می شوند در بر می گیرد. ناوگان جرثقیل های کفی دار همه روزه حمل انبوهی از خودروها، محموله ها و بسته بندی های کارخانه ای و تجهیزات صنعتی را از مبداء تا مقصد انجام می دهند. ارزش ویژه ای که در اجاره جرثقیل کفی 3 تن و سایر تناژهای این نوع از جرثقیل وجود دارد مربوط به کاربری دو گانه این خودرو است. جرثقیل های کفی قادرند با قابلیت بارگیری و حمل محموله تا مقصد وظیفه یک جرثقیل و یک خودرو حمل بار را یکجا برای شما انجام دهند.

بدون استفاده از جرثقیل کفی دار شما باید برای بارگیری محموله یک جرثقیل اجاره نمایید و برای انتقال محموله مورد نظر به مقصد از یک خودروی سنگین حمل بار کمک بگیرید. این کار ضمن صرف زمان بیشتر برای انجام هماهنگی های لازم برای اجاره دو وسیله متفاوت، مستلزم پرداخت هزینه بیشتر نیز خواهد بود. ولی با اجاره یک جرثقیل کفی ضمن بارگیری و قرار دادن بار بر روی جرثقیل و حمل محموله تا مقصد عملا با پرداخت هزینه کمتر و صرفه جویی در زمان کمک شایانی به شما خواهد شد.

چه خدماتی با اجاره جرثقیل کفی 3 تن انجام می شود؟

انواع بارگیری تا سقف سه تن با این جرثقیل قابل انجام است. این خدمات بیشتر شامل بارگیری و حمل خودروهای سبک و سواری، بارگیری و حمل پالت ها و محموله های کارخانه ها و تجهیزات صنعتی می شود. این جرثقیل ها در مواردی میتوانند خدمات بالابری را نیز انجام دهند. جرثقیل های کفی دار معمولا با بوم کوتاه تولید می شوند ولی نمونه هایی از این نوع جرثقیل ها با بوم های بلندتر نیز برای مصارف خاص تولید می شوند.

این مطلب را از دست ندهید
آشنایی با لیفتراک

هماهنگی های لازم برای اجاره جرثقیل کفی 3 تن

ابتدا با شرکت اجاره دهنده جرثقیل ارتباط برقرار نمایید تا نسبت به اعزام جرثقیل متناسب با پروژه شما هماهنگی لازم انجام شود. مبداء و مقصد بارگیری و تخلیه نهایی را مشخص نمایید. از آنجا که کار با جرثقیل حوزه ای تخصصی است کلیه ملاحظات و محاسبات مربوط به جدول استاندارد بار و ظرفیت بارگیری جرثقیل کفی مربوطه مانند سایر انواع جرثقیل باید مورد توجه قرار گیرد.

سطحی که جکها روی آن قرار می گیرند باید سفت باشد، زدن جک روی خاک نرم می تواند تعادل جرثقیل را حین جابجایی بار به هم بزند. جرثقیل های کفی دار پس از بارگیری و فیکس کردن بار در محل خود به سمت مقصد حرکت خواهند کرد. به سلامت رساندن بار تا مقصد مستلزم رعایت نکات ایمنی حین محکم کردن بار در جای خود و رانندگی مطمئن تا مقصد است.

اجاره جرثقیل کفی 3 تن؛ دریافت مشاوره از شرکت اجاره دهنده

مزیت اجاره جرثقیل از شرکت های معتبر فعال در این زمینه علاوه بر دریافت خدمات مطلوب، اخذ مشاوره برای انجام درست و به موقع پروژه خواهد بود. با توجه به نقش تجربه و سابقه کاری شرکت های خوشنام و دارای اعتبار در این زمینه در بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده به شما، پیشنهاد میکنیم در انتخاب شرکت خدماتی برای اجاره جرثقیل کفی 3 تن حساسیت بیشتری داشته باشید. تلفیق تجربه و تخصص در حفظ سلامت محموله شما از مبداء تا مقصد در یک جابجایی طولانی نقش مهمی دارد.

اجاره جرثقیل کفی 3 تن؛ سلامت بار از مبداء تا مقصد اولویت اول است.

این مطلب که میزان هزینه پرداختی برای بارگیری و جابجایی بار از سوی شما دارای اهمیت باشد موضوعی منطقی و قابل پذیرش است. ولی این نکته را نیز در نظر داشته باشید که در موضوع اجاره جرثقیل کفی 3 تن  به دلیل فنی و تخصصی بودن زمینه کاری، همیشه انتخاب ارزان تر به معنای انتخاب درست و مناسب نیست.

این مطلب را از دست ندهید
اجاره جرثقیل 10 تن کفی

نحوه اجرای عملیات، استفاده از جرثقیل های استاندارد و با کیفیت، رعایت کلیه نکات ایمنی به منظور حذف ریسک خسارات احتمالی و آسیب دیدن بار، در اختیار داشتن تیم متخصص و با تجربه برای سنجش و لحاظ نمودن تمام نکات لازم در انجام پروژه در این مورد از اهمیت بالاتری نسبت به قیمت تمام شده خدمات قرار دارند. پس پیش از انتخاب پیرامون حسن شهرت و سطح کیفی و تخصصی شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره جرثقیل به خصوص در مورد انجام پروژه هایی شبیه به پروژه خود تحقیق و مقایسه به عمل آورید.

شروع به موقع و بدون تاخیر عملیات، میزان سرعت و تسلط تیم اجرایی برای انجام پروژه، حفظ ایمنی و سلامت بار و البته انجام پروژه با هزینه و تعرفه قیمتی مناسب از ویژگی های با ارزش در دریافت خدمات برای اجاره جرثقیل کفی 3 تن می باشد. پس با در نظر گرفتن تمام جوانب ذکر شده انتخاب درست را برای انجام عملیاتی پروژه خود انجام دهید.