خدمات ما

اجاره جرثقیل در تهران

اجاره جرثقیل در تهران: اصولا ارائه خدمات از طریق ماشین آلات صنعتی در محیط های کارگاهی و فضاهای باز و بیرون شهری از لحاظ آزادی عمل در اعزام ماشین آلات، حضور در محل و انجام عملیات اجرایی با ارائه خدمات مشابه در پروژه های درون شهری شرایطی متفاوت دارد.

اجاره جرثقیل ارزان

صرفه قیمتی در خرید یک کالا یا دریافت خدمات، جزئی لاینفک در محاسبات ما برای انتخاب است. عموما این باور وجود دارد که در تعیین نرخ برای فروش خدمات، حاشیه سود بیشتری به نسبت فروش کالا وجود دارد.

ارائه خدمات جرثقیل

با گسترش ساخت و سازهای شهری در سطح کلان شهرها مانند شهر تهران که عموما نیز شامل سازه های بلند هستند،  نیاز به حضور ماشین آلات سنگین و ویژه برای پیشبرد این پروژه ها اجتناب ناپذیر است.

معرفی شرکت ایران جرثقیل

شرکت ایران جرثقیل با داشتن پانزده سال سابقه فعالیت از شرکت های فعال در حوزه تامین ماشین آلات سنگین و ارائه خدمات و مشاوره در این زمینه میباشد. ایران جرثقیل حضور در پروژه های بزرگ عمرانی و همکاری با شرکتهای معتبر در زمینه صنعت سد سازی، برج سازی و تونل سازی را در کارنامه خود دارد.

اجاره انواع جرثقیل

جرثقیل ها در شکل گیری و ساخته شدن بخشی از آن چه که پیرامون خود می بینیم به طور مستقیم و یا غیر مستقیم نقش دارند. جرثقیل ها در برپایی ساختمان ها ی بلند و برج ها، پیشبرد پروژه های عمرانی و توسعه هر صنعتی که به نحوی درگیر جابجایی های عظیم است حضور دارند.

قیمت اجاره انواع جرثقیل

قیمت اجاره انواع جرثقیل

اینکه قیمت انواع جرثقیل بر چه اساسی تعیین می شود و دلیل تفاوت در نرخ اجاره جرثقیل علی رغم یکسان بودن نوع جرثقیل در دو شرکت خدمات جرثقیل از چه بابتی است و اینکه چه ملاک هایی باعث ایجاد این تفاوت ها می شوند موضوع بحثی است که سعی نموده ایم در این نوبت به آن بپردازیم.