شرایط اجاره جرثقیل ارزان

موضوع اجاره جرثقیل ارزان و چند نکته

شرایط اجاره جرثقیل ارزان: صرفه قیمتی در خرید یک کالا یا دریافت خدمات، جزئی لاینفک در محاسبات ما برای انتخاب است. عموما این باور وجود دارد که در تعیین نرخ برای فروش خدمات، حاشیه سود بیشتری به نسبت فروش کالا وجود دارد. به بیان ساده تر اغلب ما بر این باوریم که برای تعیین دستمزد دوختن یک کت و شلوار جای چانه زنی بیشتری به نسبت توافق برای قیمت خرید آماده همان کت و شلوار را داریم. همین موضوع در ارتباط با هزینه پرداختی بابت دریافت خدمات فنی و تخصصی مانند اجاره نمودن یک دستگاه جرثقیل همراه با راننده و اپراتور راهنما برای انجام یک جابجایی سنگین نیز ممکن است صدق کند.

توافق بر سر یک نرخ مناسب و عادلانه همواره می تواند یک موفقیت به شمار بیاید ولی ارزش رسیدن به این نرخ توافقی زمان بیشتر است که تخفیف داده شده از سوی پیمانکار هیچ گونه خللی در کیفیت خدمات ارائه شده ایجاد ننماید. در واقع پیش از آن که در کادر جستجوی گوگل عبارت اجاره جرثقیل ارزان را تایپ کنید، به عنوان یک کارفرما که برای اجرای پروژه خود هرچند هم که کوچک و ساده باشد نیاز به اجاره جرثقیل دارد، از خود بپرسید در ازای اجاره ارزان تر جرثقیل از چه چیزهایی حاضرید چشم پوشی کنید. آیا حاضرید یک اپراتور بی تجربه ولی ارزان کار شما را انجام دهد؟ آیا مایلید در ازای تخفیف بیشتر سلامت بار شما در طول اجرای عملیات جابجایی به خطر بیافتد؟

چه معیارهایی در تعیین نرخ اجاره جرثقیل نقش دارند؟

طول زمان اجرای پروژه: هزینه اجاره جرثقیل بر اساس مدت زمانی که لازم است عملیات جابجایی به طور کامل انجام شود متغیر خواهد بود. در برخی پروژه ها مدت زمان حضور جرثقیل در محل تنها چند ساعت خواهد بود در حالیکه برای اجرای پروژه های سنگین و پیچیده  به روزها و هفته ها حضور مداوم یک یا چند جرثقیل در محل اجرای پروژه نیاز خواهیم داشت. برای اینکه اجاره جرثقیل ارزان و کم هزینه تر برای شما تمام شود سعی کنید شرایطی فراهم کنید تا مدت زمان پروژه به حداقل برسد. مثلا بسته بندی بار را محکم کنید و یا محل اجرای پروژه را تا حد امکان تخلیه و خلوت نمایید.

ظرفیت و تناژ جرثقیل مورد نیاز: بدیهی است که نرخ اجاره جرثقیل های سنگین تر که توان جابجایی اجسام بزرگتری را دارند بیشتر خواهد بود. برای اجاره جرثقیل ارزان نرخ اجاره تناژ مشخصی از جرثقیل را از چند شرکت خدماتی جرثقیل جویا شوید.

پیچیدگی و شرایط اجرایی پروژه: نباید توقع داشته باشید که برپایی یک اسکلت فلزی برای یک سوله در محوطه ای خالی به وسعت یک هکتار با برپایی اسکلتی در همان حجم به منظور ساختن یک مرکز تجاری در یکی از تقاطع های پر ترافیک شهری نرخ اجاره یکسانی داشته باشد.

هرچه پیچیدگی و دشواری در اجرای یک پروژه بیشتر باشد به دلیل صرف زمان و تمرکز انرژی بیشتر از سوی تیم متخصص اجاره جرثقیل هزینه بیشتری خواهد داشت. پس برای مقایسه به منظور اجاره جرثقیل ارزان، به شکل و فرم اجرای پروژه نیز توجه داشته باشید.

اجاره جرثقیل ارزان

اجاره جرثقیل ارزان؛ تفاوت در ارزان و باصرفه

قصد نداریم وانمود کنیم که تعرفه ها و نرخ های تعیین شده برای ارائه خدمات جرثقیل مقطوع بوده و فاقد هرگونه انعطاف پذیری است، اما قصد داریم پشت پرده تخفیفات نامتعارف و نرخ های پیشنهادی در رابطه با اجاره جرثقیل ارزان که تفاوت زیادی با متوسط قیمت شرکتهای معتبر خدمات جرثقیل دارد را با هم بررسی کنیم. ارائه قیمت های وسوسه کننده در ارتباط با اجاره جرثقیل ارزان می تواند از سوی یک اپراتور خدماتی بی کیفیت و فاقد تخصص و صلاحیت لازم باشد.

به این معنی که به دلیل عدم پرداخت هزینه های سرویس و نگهداری ماشین آلات و عدم به کارگیری اپراتورهای دوره دیده و با تجربه که طبیعتا دستمزد بالاتری را دریافت می کنند می توانند قیمت تمام شده خدمات خود را به بهای بی توجهی به شاخصه های فنی و کیفی کاهش دهند. در حالت دیگر برخی شرکتهای خدمات جرثقیل با حذف دقت و طمانینه در طول اجرای پروژه و با ایده افزایش سرعت انجام کار به هر قیمت از آماده سازی های پیش از جابجایی و لحاظ نمودن نکات ایمنی و فنی کار چشم پوشی می کنند.

در این حالت حذف نکات ضروری ایمنی حین کار و داشتن عجله و کم دقتی می تواند خسارت هایی را به کارفرما یا مشتری وارد آورد. تصور کنید با نادیده گرفتن مسائل ایمنی و وقوع یک حادثه حین کار ممکن است کل پروژه تا تعیین مقصر و برآورد خسارت و تعیین تکلیف از سوی مراجع ذیصلاح برای چند ماه تعطیل شود و هزینه های هنگفتی را به شما تحمیل کند.

در نتیجه

شرکت های معتبر خدمات جرثقیل مطمئنا طرح هایی برای شرایط اجاره جرثقیل ارزان برای شما در سیاست های کاری خود لحاظ می کنند و برای مشتریان دائمی و خاص خود طرح های به صرفه تری خواهند داشت. پس با توجه به حساس بودن شکل کار با ماشین آلات سنگین و ارزش بالای تخصص در این حوزه از شما می خواهیم به با صرفه بودن خدمات جرثقیل به جای ارزان بودن خدمات جرثقیل اهمیت بیشتری بدهید.

ایران جرثقیل