معرفی شرکت ایران جرثقیل

آشنایی با شرکت ایران جرثقیل

شرکت ایران جرثقیل با داشتن پانزده سال سابقه فعالیت از شرکت های فعال در حوزه تامین ماشین آلات سنگین و ارائه خدمات و مشاوره در این زمینه میباشد. ایران جرثقیل حضور در پروژه های بزرگ عمرانی و همکاری با شرکتهای معتبر در زمینه صنعت سد سازی، برج سازی و تونل سازی را در کارنامه خود دارد.

اجاره انواع جرثقیل با تناژ مختلف، اجاره انواع بالابر و خودروبر، اجاره لیفتراک، جک پالت و جک تانک عمده دامنه فعالیت شرکت را تشکیل میدهند. در کنار اجاره ماشین آلات یاد شده، ارائه خدمات و مشاوره به مشتریان در زمینه های مرتبط با فعالیت شرکت نیز از دیگر خدمات شرکت ایران جرثقیل میباشد.

ایران جرثقیل؛ تلاش برای تمایز در خدمات

شرکت ایران جرثقیل در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به مشتریان خود در کنار پاسخگویی و ارائه شبانه روزی خدمات و داشتن مناسبترین تعرفه های قیمتی برای مشتریان، شاخصه های زیر را در ارائه خدمات لحاظ نموده است.

  • استقرار ناوگان در نقاط مختلف تهران که با اعزام کارشناسان و انتقال ماشین آلات از نزدیکترین نقطه به شما، سرعت خدمات دهی را به میزان قابل توجهی بالا میبرد.
  • انجام مطمئن خدمات و بدون ریسک وارد آوردن خسارت که نتیجه استفاده از کارشناسان و مهندسان خبره در زمینه های کاری مربوطه میباشد.
  • داشتن گواهینامه های لازم و معتبر برای استفاده از ماشین آلات ویژه و اخذ کلیه تاییدیه های پزشکی و سلامت از سوی ارگانهای مربوطه برای تکنسین ها و کارکنان شرکت همواره مورد بررسی قرار میگیرد.
  • انجام بازدیدهای دوره ای و آزمون های سالانه برای کلیه ماشین آلات به منظور سنجش کیفیت عملکرد و رفع ایرادات احتمالی و کسب گواهینامه سلامت برای کلیه ادوات شرکت همواره در دستور کار قرار دارد.
  • انجام خدمات بیمه ای به صلاحدید و درخواست کارفرما و صاحبان کالا و پروژه انجام می پذیرد.
دلایل اهمیت مشاوره با کارشناسان شرکت ایران جرثقیل

پیش از شروع کار به دلیل اهمیت لحاظ نمودن برخی آیتمها در نحوه انجام پروژه هایی که نیاز به استفاده از ماشین آلات مخصوص دارند، با کارشناسان ما در شرکت ایران جرثقیل تماس بگیرید. این هماهنگیها به دلایل زیر صورت میپذیرد.

انتخاب ماشین آلات مورد نیاز برای جابجایی بنا بر حجم و وزن محموله مورد نظر

نیاز به بررسی شعاع کاری برای محاسبه ظرفیت نهایی جرثقیل ها

بررسی محل استقرار پروژه مربوطه از لحاظ باز یا محصور بودن  فضای اطراف

محاسبه فاصله تا نزدیکترین ساختمانها در پروژه های درون شهری

بررسی محدودیت فضای حرکتی در سوله ها و انبارها و گذرگاه های شهری

کنترل نزدیکی به خطوط سیم کشی برق و دکلها و سازه های حساس

کنترل حجم ترافیک و آمد و شد در اطراف محدوده کاری به منظور انتخاب ساعت کاری مناسب

شرکت ایران جرثقیل؛ اهمیت تخصص و تجربه در افزایش ضریب ایمنی

با اینکه ماشین آلات سنگین و به ویژه انواع جرثقیل ها همواره در ردیف ماشین آلات عملیاتی خطر آفرین بوده اند، با این حال تحقیقات نشان میدهد در اکثر موارد خطاهای انسانی و سهل انگاری در رعایت نکات ضروری عامل بروز حوادث در این زمینه بوده اند. نقص فنی و ایرادات قطعه ای که در اثر بی توجهی به بازدیدهای دوره ای و عدم انجام سرویس و نگهداری ماشین آلات رخ میدهند عامل بعدی در بروز حوادث در حین انجام عملیات و کار با ماشین آلات سنگین ذکر شده است.

داشتن حساسیت و تمرکز نسبت به محاسبه و لحاظ نمودن کلیه نکات مرتبط با موضوع ایمنی و انجام تستهای دوره ای و اطمینان از سلامت تجهیزات مورد استفاده در نزد مهندسان و متخصصان ما در شرکت ایران جرثقیل موجب افزایش ضریب ایمنی و به حداقل رساندن ریسکهای احتمالی شده است.

در نظر گرفتن شرایط جوی، استفاده از تکنسین های راهنما همراه تیم اعزامی، بررسی نوع و ویژگیهای محموله پیش از جابجایی تنها بخشی از نکاتی است که توسط یک شرکت خدمات حمل و نقل سنگین  باید مورد بررسی قرار گیرد. رعایت این نکات و کیفیت خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما، شرکت ایران جرثقیل را تبدیل به گزینه ای مناسب برای انجام پروژه های فنی برای مشتریان نموده است.

بررسی و مقایسه پیش از انتخاب

در مقام انتخاب مجری ترابری برای پروژه ها و طرح های خود نکاتی را مد نظر داشته باشید؛

خدمات دریافتی از چه سطح کیفی باید برخوردار باشند.

کاهش زمان لازم برای شروع اجرای پروژه و سرعت دهی حین انجام کار چه اندازه برایتان مهم است.

مناسب بودن هزینه ها و مبالغ پرداختی بابت انجام پروژه چه اندازه برایتان اهمیت دارد.

چه اندازه در افزایش ضریب ایمنی در جلوگیری از وقوع حوادث و خسارات احتمالی تاکید دارید.

در پایان با توجه به فنی بودن خدمات کارگاهی و عمرانی و دخالت داشتن عوامل مختلف در نحوه اجرا و کیفیت خروجی نهایی کار، در مقایسه برای انتخاب بهتر به رعایت سطح کمی و کیفی موارد اشاره شده از سوی شرکت ایران جرثقیل توجه نمایید.