پروژه های ما

کرایه جرثقیل:

ماشین آلات صنعتی در دسته بندی های متنوعی ساخته و استفاده می شوند. یکی از زیر مجموعه های پرتنوع و پرکاربرد در این بین دسته بندی جرثقیل ها هستند. به دلیل کاربردهای فراوان جرثقیل ها در ناوگان حمل و نقل سنگین، شرکتهای ارائه خدمات و کرایه جرثقیل خدمات گسترده ای در این زمینه به مشتریان خود عرضه میکنند.

در زمینه ارائه خدمات جرثقیل و کرایه جرثقیل:

بسته به نوع و شکل اجرای هر پروژه، برای انجام کار به گونه مشخصی از انواع جرثقیل نیاز خواهد بود. برای مثال در بتن ریزی سازه های مرتفع معمولا از جرثقیلهای برجی یا تاور کرین ها استفاده میشود.

یا مثلا برای جابجایی و حمل اجسام سنگین از روی زمین بیشتر از موبایل کرین ها یا جرثقیل های ماشینی و متحرک استفاده می شود.در کل حدود 75 درصد از پروژه ها توسط جرثقیلهای صنعتی متداول انجام میشود و برای انجام حدود 25 درصد از پروژه ها از جرثقیل های خاص آن پروژه استفاده می کنند.

اگر خدماتی که از اجاره جرثقیل قرار است برای شما انجام شود مربوط به جابجایی بار می باشد، پیش از شروع بسته بندی بار به دقت کنترل شود. بسته بندی باید محکم و مطمئن باشد تا بار در حین جابجایی از زنجیر در نرود. اگر محموله مورد نظر حاوی مواد قابل اشتعال یا مواد منفجره است، پیش از شروع اپراتور مربوطه را در جریان موضوع قرار دهید.

شرکت ایران جرثقیل

با داشتن پانزده سال سابقه فعالیت از شرکت های فعال در حوزه تامین ماشین آلات سنگین و ارائه خدمات و مشاوره در این زمینه میباشد.

ایران جرثقیل حضور در پروژه های بزرگ عمرانی و همکاری با شرکتهای معتبر در زمینه صنعت سد سازی، برج سازی و تونل سازی را در کارنامه خود دارد.

کرایه جرثقیل با تناژ مختلف، اجاره انواع بالابر و خودروبر، اجاره لیفتراک، جک پالت و جک تانک عمده دامنه فعالیت شرکت را تشکیل میدهند. در کنار اجاره ماشین آلات یاد شده، ارائه خدمات و مشاوره به مشتریان در زمینه های مرتبط با فعالیت شرکت ، از دیگر خدمات شرکت ایران جرثقیل میباشد.